DigitálníTelevize.cz DigitálnaTelevízia.sk Energoportál.cz InteligentníDomácnost.cz TV program
Satelitní komplety     |     Televízie najlepšie ceny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

FTV Prima rozšiřuje obsah pro děti na Prima PLAY i do HbbTV
Jan Burda, 24. října 2016

Dětské pásmo Primáček se z televizního vysílání rozšiřuje do online. FTV Prima spustila rozšířený obsah určený dětem na webu Prima PLAY, včetně nabídky v HbbTV.

„Děti rády tráví svůj volný čas sledováním internetu, proto bychom jim chtěli nabídnout obsah z našeho vysílání také v našem videoarchivu Prima PLAY. Věříme, že rodiče rozšířenou nabídku dětských pořadů uvítají, stejně jako možnost sledování videí bez reklam se službou Prima PLAY Premium,“ říká Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

Na Prima PLAY diváci najdou české pohádky, jako například Kovář z podlesí, Legendy staré Prahy nebo Kdopak by se vlka bál, či dobrodružný rodinný film Vynález zkázy. Pro nejmenší diváky je připravena klasika v podobě Včelky Máji nebo Ferdy Mravence a dalších oblíbených animovaných filmů.

Pod značkou Primáček vydává FTV Prima pod obchodní značkou Solootions komiksový čtvrtletník ve spolupráci s nakladatelstvím Egmont ČR. Cena časopisu je 59,90 Kč a v příbalu tiskoviny vždy děti naleznou atraktivní dárky, které si mohou vybrat. S postavičkou Primáčka se mohou děti a rodiče potkávat i na vybraných partnerských akcích FTV Prima, jako například Primáčkův pohádkový les v Praze či Princeznovský bál ve Valticích nebo v rámci festivalu České hrady.cz.

TV stolík, stena, stojan alebo zavesiť na stenu? Inšpirujte sa, kam s televíznym prijímačom
Jiří Macík, 23. října 2016

Televízia zoštíhlela aj obývacia stena zhodila nejaké to kilo, takže už nezaberá pol obývačky. Je však potrebná, alebo ju nahradí trebárs stojan? Alebo je lepšie zavesiť televíziu na stenu. Pozrite sa, kam s TV, aby ste na ňu dobre videli.

Ak ste pravidelnými divákmi televíznych inscenácií, kvízov alebo filmových noviniek, venujte výberu miesta na prijímač patričnú pozornosť. Pri sledovaní programu vás tak prinajmenšom nebude bolieť za krkom. Na obrazovku by ste mali vidieť zo všetkých miest, ideálne so stredom vo výške očí sediaceho človeka. Približne 95 až 100 cm. Vzdialenosť LCD od pohovky má byť asi trojnásobok uhlopriečky obrazovky, pri klasickej TV je to päť až sedem násobok. Pokiaľ ale máte televíziu len ako doplnok k výhľadu z okna alebo do plameňov ohňa v krbe, potom nemusíte jej umiestnenie toľko riešiť.


Obývacia stena s LED osvetlením Jessie 2. Foto: MT nábytok

Hodláte si televíziu zavesiť na stenu? S príslušným držiakom je to pomerne jednoduchá vec, ale musíte dodržať niekoľko pravidiel. Absenciou televízneho stolíka získate jednak ako bonus v miestnosti viac priestoru, jednak si sami zvolíte výšku, v ktorej vám umiestnenie obrazovky bude najviac vyhovovať. Pokiaľ si do obývačky zaobstaráte aj množstvo políc a závesný nábytok, budete mať naraz vo svojom byte navyše veľa miesta. Pred nákupom sa rozhodnite medzi fixným a polohovacím držiakom. Kúpite ich v obchodoch s elektronikou, fixné asi od 5 eur, polohovateľný od 7 eur, stropný za 26 eur.

Vyberte hlavne také držiaky a hmoždinky, ktoré vašu televíziu unesú

Veľmi dôležitá je hmotnosť televízie, uhlopriečka nie je to hlavné. Preto musíte vybrať zodpovedajúci držiak, kvalitné hmoždinky aj skrutky, ktoré TV prístroj unesú. Typ držiaka vyberajte podľa vzdialenosti otvorov. Všetky televízie na trhu už majú prípravu na inštaláciu. Rozstup týchto otvorov na uchytenie TV sa nazýva VESA standart a môže byť 10 × 10 cm a 20 × 10 cm, ale aj 40 × 20 cm. Ploché obrazovky upevníte na stenu buď pevným držiakom, prípadne držiakom s výklopným ramenom.

Foto 2: Televízny stolík Maestro 1. Foto: MT nábytok

Stolíky pod televíziu mávajú lišty, do ktorých skryjete káble. Väčšinou pri nich nájdete kolieska na ľahký presun po miestnosti a nechýba im ani nastaviteľná výška dosky. Niektoré stolíky dizajnéri navrhujú na mieru konkrétnemu modelu televízie. Pri nákupe potom musíte zvážiť, či tvarom a dizajnom zapadnú do interiéru, a skontrolujte ich kvalitu, nosnosť a pevnosť. Myslite tiež na to, že pod skrinkou alebo stolíkom s kolieskami sa vám bude lepšie upratovať.

Televízor nestavajte pred okno ani proti nemu, pretože by cez deň vznikali odlesky na obrazovke a nič by ste nevideli. Medzi obrazovkou a pozadím nemá byť veľký kontrast, takže televíznu stenu večer osvetlite LED pásikmi alebo lampou.

Televízne steny sa väčšinou skladajú zo spodnej skrinky a niekoľkých políc alebo závesných skriniek. Spodná skrinka je často príliš nízka, takže televíziu pozorujete z nevhodného uhla. Vyriešte to buď podstavcom, alebo nákupom steny so zadným panelom, na ktorý prijímač zavesíte. Televízia bude v správnej výške a káble skryjete za panel. Výhodou týchto stien sú police, zásuvky a ďalšie úložné priestory na ostatnú elektroniku.


Foto 3: Televízny panel Esperanza 5. Foto: MT nábytok

Televízne stolíky aj steny ponúkajú predajcovia z masívu, tvrdeného skla i kovu. Líšia sa počtom políc, zásuviek a ďalších úložných priestorov. Na zadnej strane spravidla nájdete otvory na káble. Vyberajte si jednotlivé kúsky nielen podľa dizajnu, množstva úložných priestorov, ale aj podľa požiadaviek na údržbu. Matné plochy sú totiž na upratovanie jednoduchšie, než plochy vo vysokom lesku.

Výška očí sediaceho človeka je cca 95 - 100 cm od zeme, a v tejto výške by preto mal byť stred obrazovky. Hoci sa vám to zdá nízko, jedná sa o ergonomickú polohu.

Ako si doma najlepšie umiestnite televíziu, to závisí predovšetkým na vás. Musíte len vziať do úvahy vašu výšku a typ sedenia. Pri zháňaní držiaka na stenu si vyberajte taký typ, ktorý vám umožní televíziu len mierne nakloniť smerom dole a kolmo na vás. Skúste si v kresle pár minút posedieť napríklad pri počúvaní hudby, a potom vypozorovať, kam sa pozeráte a aký náklon hlavy je pre vás tým najpohodlnejším. Ak máte doma stále ešte "klasiku" s katódovou trubicou, môžete ju tiež zavesiť na stenu. V odborných predajniach zoženiete špeciálne držiaky pre tento typ televíznych prijímačov. Bývajú otáčavé a televíziu tak nastavíte do polohy, ktorá vám práve vyhovuje. DVD prehrávač potom umiestnite na poličky.

Stolík, stena, stojan, alebo zavesenie na stenu? Ktoré riešenie je najlepšie podľa vášho názoru? Podeľte sa o neho v diskuznom fóre s ostatnými čitateľmi.

Česká televize uvede satirickou minisérii Kosmo
Jan Burda, 20. října 2016

Příběh české posádky na cestě na Měsíc. O velkém projektu malého národa s nemilosrdnou nadsázkou vypráví nová satirická minisérie autora Tomáše Baldýnského. Kosmo uvidí diváci od neděle 23. října vždy ve 21.30 hodin na ČT1.

„Lidé se mě často ptají, co je to za seriál. Říkám, že je to seriál o tom, jak by to vypadalo, kdyby Češi chtěli letět do vesmíru. Satira se v něm, doufejme, najít dá. Náš plán byl, že bychom chtěli tak nějak říct, co si o té dnešní České republice myslíme - udělat si z toho legraci a zároveň přispět do veřejné debaty,“ říká o námětu autor projektu Tomáš Baldýnský.

Kosmo se věnuje hlavně českým mindrákům, ale nezůstává uzavřeno jen v tuzemské kotlině - vtahuje do své ironické hry i Američany, Rusy, Číňany, Poláky a Slováky. Začíná nenápadně, na louce pod Cukrákem, pak se však přes Čínu dostane - za pomoci digitálních i klasických triků - do vesmíru a v lodi s významuplným jménem ŘÍP 1 možná i na vytoužený Měsíc. Zapomenutý a vytunelovaný státní projekt je totiž kvůli hrozící likvidační pokutě z Evropské unie bezpodmínečně nutno dotáhnout. Celé výpravě velí kapitánka Musilová. 

„Jejím úkolem je připravit chlapce na to, aby let zvládli. Dvacet dva let strávila v Americe a jejím hlavním heslem je Pravda. To znamená, že nerozumí ani lži, ani humoru. Je vlastně nejčistší postavou celého seriálu. Zahrát si ji bylo pro mě občas oříšek, protože sama mám ráda černý humor a najednou jsem na něj nemohla reagovat,“popisuje postavu Musilové její představitelka Jana Plodková. 

„Seriál Kosmo pro mě byl od počátku velká výzva. Nejen proto, že sitcom je v našich končinách žánr ne úplně probádaný, ale také proto, že jde o sitcom, který se z části odehrává ve vesmíru,“ říká o složitosti žánru režisér Jan Bártek a dodává: „Mojí úlohou bylo vymyslet, jak to všechno - startování raket, stav beztíže a podobné hračičky, v našich sitcomových podmínkách natočíme tak, aby se divák smál, ale abychom nebyli úplně k smíchu my.“

První tři díly seriálu mohli diváci vidět již v létě na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, Letní filmové škole v Uherském Hradišti a ve Slavonicích. Dalších šest exkluzivních premiér proběhlo na podzim v kinech v Praze, Brně, Hradci Králové, Semilech a Ostravě. Na vstupném z projekcí se vybralo téměř 80 tisíc korun, které byly věnovány nadaci Slepice v nouzi. 

„Zatím máme vynikající reakce, ale myslíme, že až to půjde v televizi tak ty reakce budou komplikovanější a více rozpolcené,“ hodnotí Tomáš Baldýnský. „Máme výhodu, že do kin přichází diváci, kteří Kosmo chtějí vidět a ne ti, na které to vybafne z obrazovky po skončení jejich oblíbeného pořadu. Zároveň jsou to diváci, kteří si za to dobrovolně zaplatili. Bylo by smutné, kdyby se nebavili.“ 

Telekom od stredy rozširuje ponuku Magio televízie
Redakce, 20. října 2016

Do športového balíčku Magio IPTV pribudol športový kanál Nova Sport 2 vo vysokom rozlíšení. Kanál sa zameriava na športy, ktoré si zatiaľ získali obrovskú popularitu predovšetkým v zahraničí a v podobnej miere zatiaľ neboli na Slovensku vysielané, ako napríklad prestížna basketbalová liga NBA, hokejová NHL, nemecká hádzanárska Bundesliga, Ultimate Fighting Championship, rugby, či turnaje v šípkach.

Do prémiového balíčku HBO + Cinemax + HBO GO v rámci IPTV Telekom bez vplyvu na cenu zaraďuje kanály HBO2 a HBO3 v HD kvalite.  

Do IPTV variantu XL pribudli kanály Food Network, Eroxxx HD, Filmbox Arthouse, Fast&Fun Box HD, Filmbox Plus, Filmbox Family, Filmbox Premium HD, Filmbox Extra HD, Fightbox HD a Auto Motor Sport.

Magio Sat

Do Magio Sat M Telekom zaraďuje športové kanály Nova Sport 1 a 2 v HD. Všetci IPTV aj satelitní zákazníci s balíčkom XL získali kanály Digi Sport 1 až 4 v HD kvalite.

Magio GO

Futbaloví fanúšikovia môžu sledovať rozšírenú ponuku zápasov UEFA Liga majstrov v aplikácii Magio GO už aj na zariadeniach s iOS. Obsah obohatený o zápasy, ktoré sa do tradičného televízneho vysielania už nezmestili, je dostupný pre zákazníkov s predplatenými kanálmi Digi Sport počas dní, kedy sa hrajú zápasy. Pre sprístupnenie špeciálneho obsahu UEFA Ligy majstrov je potrebné aplikáciu aktualizovať.

DIGI CZ zařazuje NOVA Sport 2 HD, NOVA Sport 1 bude také v HD
Jan Burda, 19. října 2016

Společnost DIGI CZ, provozovatel satelitní Nové DIGI TV a internetové televize DIGI2GO, přidává do své nabídky sportovní kanál NOVA Sport 2 HD. Zároveň na satelitní Nové DIGI TV bude NOVA Sport 1 vysílat v HD místo dosavadního SD rozlišení. Kanály jsou od středy 19. 10. 2016 na satelitní Nové DIGI TV i internetové televizi DIGI2GO součástí doplňkového balíčku SPORT a rovněž rozšiřují nabídku samostatného balíčku SPORT PLUS.

DIGI CZ zařazením sportovního kanálu NOVA Sport 2 v HD rozlišení vychází vstříc sportovním fanouškům. NOVA Sport 2 vysílá hokejovou NHL, basketbal, tenis, motorsport, bojové sporty, ale i turnaje v šipkách či pokeru a řadu dalších sportovních událostí. „Nový kanál přidáme do vysílání obou našich televizí, satelitní i internetové, přitom se však nebudou měnit ceny programových balíčků. Jsme rádi, že můžeme vyhovět našim divákům, kteří si zařazení kanálu NOVA Sport 2 dlouhodobě přáli,“ vysvětlil Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

NOVA Sport 2 HD rozšíří už tak širokou sportovní nabídku DIGI CZ o žádaný kanál se zajímavými sporty. Celkem je nyní v nabídce internetové DIGI2GO 12 sportovních kanálů, až na jedinou výjimku všechny v HD rozlišení. Satelitní Nová DIGI TV nabízí rovněž 12 sportovních kanálů, novinkou je NOVA Sport 1 v HD rozlišení, který nahradí dosavadní NOVA Sport 1 v SD rozlišení.

Vlajkovou lodí sportovní nabídky DIGI CZ jsou nadále kanály DIGI Sport 1, 2 a 3, na kterých se vysílá exkluzivní obsah: přenosy z anglické Premier League, z druhé anglické nejvyšší soutěže Sky Bet Championship a ze španělské La Ligy. Dále seriál závodů mistrovství světa na ploché dráze Speedway Grand Prix. Od ledna 2017 pak přibydou pravidelné přenosy z nejprestižnějších turnajů tenisového okruhu ATP. 

„Kanály DIGI Sport rozvíjíme společně se Slovak Telekomem a snažíme se z nich udělat regulérní česko-slovenský sportovní projekt. Pro obě strany je to výhodné, efektivní a ekonomické,“ řekl Vladimír Rusnák. Vlastníkem vysílacích práv ke zmíněným sportovním soutěžím pro ČR, ale ve většině případů i pro Slovensko, je DIGI CZ, která je v projektu rovnocenným partnerem společnosti Slovak Telekom. O kanálech DIGI Sport 1, 2 a 3, jejich vysílání a obsahu v ČR rozhoduje DIGI CZ. „Bez našeho souhlasu nemůže nikdo jiný v ČR programy DIGI Sport 1, 2 a 3 mít ve své nabídce,“ zdůrazňuje Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Jak naladit

Zákazníkům Nové DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se změna projeví automaticky, kanál NOVA Sport 1 HD se objeví na pozici 26, kanál NOVA Sport 2 HD pak na pozici 27. Zákazníci využívající CA Moduly naladí nové kanály zadáním následujících parametrů: NOVA Sport 1 HD – 11843 MHz, Vertical, DVB-S2, 30000, 3/4, SID 31004 a NOVA Sport 2 HD – 12380 MHz, Vertical, DVB-S, 28000, 5/6, SID 7008. V nabídce digitální televize DIGI2GO se kanál NOVA Sport 2 HD objeví automaticky po restartu set-top boxu Arris. Aplikaci na telefonu či tabletu je potřebné také restartovat.

Přehled sportovních programů na internetové televizi DIGI2GO a satelitní Nové DIGI TV

Digi Sport 1 HD

Eurosport 1 HD

Digi Sport 2 HD

Eurosport 2 HD

Digi Sport 3 HD

ČT Sport HD

Sport 1 HD

Nova Sport 1 HD

Sport 2 HD

Nova Sport 2 HD

Arena Sport HD*

Golf Channel

(*Satelitní Nová DIGI TV vysílá kanál Arena Sport v SD rozlišení)

O2 TV slaví 10 let. Všem zákazníkům přidá na 2 měsíce kanály zdarma
Jan Burda, 18. října 2016

Digitální televize O2 TV slaví letos na podzim 10 let na českém trhu. Během první dekády počet jejích zákazníků překonal 200 tisíc a služba se tak stala jedničkou v oblasti IPTV. Jako poděkování za dosavadní přízeň získají diváci podle provozovatele O2 TV až 57 kanálů zdarma. Ty jim budou dostupné od listopadu až do konce prosince.

O2 TV vstoupila na český trh v roce 2006. Divákům tehdy představila 40 kanálů a videotéku, ve které bylo možné si za poplatek zapůjčit některý z českých filmů, později přibyly i snímky z hollywoodských studií. "Už po dvou letech fungování si O2 TV předplatilo přes 100 tisíc zákazníků a jejich počet stále stoupal," říká David Duroň, ředitel O2 TV.

Po přidání televizního archivu nebo doplnění oblíbené funkce Nahrávání zařadila O2 TV do své nabídky také první HD kanály. Velký zlom ovšem nastal v srpnu 2013, kdy byla zákazníkům představena zbrusu nová platforma s moderním rozhraním, uživatelsky příjemným ovládáním i novými funkcemi. 

"Jako první z velkých hráčů jsme zákazníkům přinesli možnost cestovat v čase. Díky Zpětnému zhlédnutí už se naši diváci nemuseli spoléhat na televizní program. Oblíbené pořady si mohou už více než 3 roky pouštět zkrátka tehdy, kdy oni sami chtějí," vysvětluje David Duroň s tím, že letos v září využívalo Zpětné zhlédnutí více než 70 % domácností s O2 TV. Průměrný divák přitom strávil sledováním pořadů zpětně přes 26 hodin.

Od jara 2014 se vývoj kolem O2 TV ještě zrychlil. Operátor představil online Videotéku, jejíž filmy se staly nově dostupné pro kohokoli na internetu. Zároveň uvedl aplikaci O2TV Go, díky které mohli zákazníci O2 TV začít sledovat vybrané kanály i na počítači, mobilu nebo tabletu. Na podzim téhož roku zpřístupnil operátor svoji mobilní televizi i nezákazníkům O2.

Na začátku roku 2015 získalo O2 práva na vysílání Ligy mistrů a začalo usilovně pracovat na obsahové strategii chystaného sportovního kanálu. Operátor výrazně zjednodušil produktovou nabídku na pouhé 3 tarify. U všech tarifů umožnil sledovat všechny dostupné kanály na 4 dalších zařízeních. "Z původně jedné televize v domácnosti se tak rázem stalo 5 plnohodnotných O2 TV," dodává David Duroň. V srpnu odstartoval operátor pod taktovkou Marka Kindernaye vysílání vlastního sportovního kanálu O2 Sport. Hlavním tahákem byla kromě fotbalové Synot ligy a Ligy mistrů také multidimenze. Tato funkce umožňuje vysílat v jednu chvíli až 8 různých televizních streamů. O2 Sport tuto funkci využívá v případě souběžně hraných zápasů nebo k přenosu záběrů z různých kamer.

V listopadu 2015 uvedlo O2 na trh nový set-top box, který přinesl velkou změnu. O2 TV se díky novému zařízení mohla odpoutat od konektivity O2 a bylo možné ji zprovoznit v domácnosti s internetem od jakéhokoli poskytovatele. Díky těmto novinkách překonal počet zákazníků v lednu 2016 hranici 200 tisíc a nadále roste. "Letos na jaře jsme prodloužili Zpětné zhlédnutí z 30 na 50 hodin, průběžně doplňujeme další HD kanály a spustili jsme druhý sportovní kanál O2 TV Fotbal. Na příští rok navíc chystáme další zajímavá vylepšení," prozradil David Duroň. "Všem našim zákazníkům děkujeme za přízeň a od listopadu do konce prosince jim přidáme do jejich programové nabídky až 57 dalších kanálů," doplnil Duroň.

Rapl získal nominaci na evropského televizního Oscara
Přemysl Souček, 17. října 2016

Seriál Rapl režiséra Jana Pachla získal nominaci na největší přehlídce evropské televizní tvorby Prix Europa. Ocenění budou v Berlíně předána tento pátek.

Jubilejní třicátý ročník soutěže Prix Europa pro nejnovější nejlepší evropskou televizní, rozhlasovou a on-line produkci hostí v tomto týdnu německý Berlín. Českou produkci na prestižní přehlídce zastoupí v nejsledovanější kategorii TV Fiction první díl aktuálně vysílaného seriálu Rapl. Naposledy nominaci v této kategorii ve vítězství proměnil Jiří Strach s televizním filmem Osmy v roce 2014.

Česká televize získala na Prix Europa i další dvě nominace. Webový vzdělávací projekt pro děti DIV - Duhový institut věd, který za využití rozsáhlého videoarchivu České televize kombinuje prvky hry a edukace, byl nominován v kategorii on-line. Oblast dokumentu zastoupí česko-francouzský koprodukční snímek Jenica a Perla režisérky a scénáristky Rozálie Kohoutové.

Finalisty Prix Europa vybírala mezinárodní porota z 641 přihlášených pořadů z 35 zemí.

Skylink připravuje vánoční akci
Jan Burda, 17. října 2016

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group dnes informovala o připravované Vánoční nabídce pro zákazníky Skylinku.

Akce platí pro všechny nové i stávající zákazníky satelitní televize Skylink, kteří si v období od 17. 10. do 31. 12. 2016 předplatí některý ze základních balíčků Multi, Kombi nebo Multi HD na minimálně na 6 měsíců a budou si tak moci aktivovat balíček Mixbox s programy FILMBOX EXTRA HD, FilmBox Premium, FilmBox Family, FightBox HD, DocuBox HD a EroXXX HD včetně služby Filmbox Live, a to až na 8 měsíců ZDARMA.

Bonus lze na každé satelitní kartě aktivovat pouze jednou. Tuto aktivaci nelze kombinovat s žádnou jinou akční nebo promo nabídkou.


Další zprávy: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 > >|Diskusia pokrytie DVB-T v jednotlivých lokalitách
Recenzie prijímačov
Diskusia o DVB-T prijímačoch
Rádio VIVA vysiela v Stropkove a R. Sobote, pripravuje vysielač v Ružomberku
Rádio Jemné Melódie má štyri nové vysielače
Rádio Lumen spúšťa vysielač v Štúrove
Vedú RTVS zodpovední manažéri?
STV Trojka ukončí vysielanie 30. júna
Pozemské vysielanie | Satelitná televízia | Diskuzné fórum | Magazín | Televízny program | Česká verze