DigitálníTelevize.cz DigitálnaTelevízia.sk Energoportál.cz InteligentníDomácnost.cz TV program
Satelitní komplety     |     Televízie najlepšie ceny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace


Zoznam tém
> Prijímače Kaon

Nejnovější příspěvky:
Soubor TPR, host
Firmware pro KAON KSF230CX, host
KCF-B3001 HD PVR a UPC, Tom Kutil
KCF-B3001 HD PVR a UPC, host
Napajeni anteny Kaon: KVR-1000plus, host
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO, Jan Smetana
Další nové příspěvky >
Nejčtenější diskuze:
KAON COMBO 1000TS, host
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO, kakin
KAON KTSC 570, host
Kaon a cestina, host
Zkušenost s přijímačem KAON, Jindrich Pitrak
Firmware Kaon 1000TS Combo + nahrávání , host
Další nejčtenější diskuze >
Založit novou diskuzi Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Soubor TPR124.9.20102897
Firmware pro KAON KSF230CX211.6.20109853
KCF-B3001 HD PVR a UPC212.5.201010217
Firmware Kaon 1000TS Combo + nahrávání 1521.8.200918053
Kaon: KVR-1000plus -editace videa221.8.20094671
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO 221.8.20095314
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO2421.8.200924625
Napajeni anteny Kaon: KVR-1000plus421.8.20096496
Kaon: KVR-1000plus -soubor.trp321.8.200910445
KAON KTF 570115.2.20093412
Kaon?11.11.20082523
Satelitní nebo pozemní vysílání?169.3.200817281
mam kaon ktsc 570 kde lze nalézt upgrade sw ?67.1.200814747
KAON KVR 1000 Plus, timer a externí zdroj signálu14.1.20083427
Kaon KVR 1000 plus (COMBO) nahrávání z VIDEA104.1.200812649
Hard disk-Kaon 1000TS Combo526.12.20076514
Kaon: KVR-1000plus -formát obrazu314.12.20075212
KAON KVR 1000 Plus - nelze v PC přehrát nahrané soubory214.12.20076062
KAON KTSC 570 a TV Philips - tmavý obraz přes RGB112.11.20074247
Špatné zobrazení MENU u KAON KTSC 57034.11.20074598
Firmware na Kaon KTF-200222.10.20077112
KAON KTSC 5701220.10.200721956
Nahrávání - Kaon KVR-1100 71.10.200710166
firmware na Kaon KTF-570131.5.20077659
Kaon Combo 1000 TS117.5.20073116
Kaon KVR 1000 plus (COMBO) rámeček do PC425.4.200712117
PŘEHŘÍVÁNÍ HDD713.4.20079563
KAON COMBO 1000TS2328.3.200725465
Kaon 1000TS Combo plus a MP3124.3.20073298
Kaon 1000TS Combo plus - 14 dni a je v tahu124.3.20073259
Kaon KTSC 570 Combo nebo kaon 570 SC319.2.20077592
KAON KTSC 570519.2.200716064
Kaon a cestina1810.1.200721022
Zkušenost s přijímačem KAON76.11.200618500
KAON KTF 570123.10.20064005
Kaon KTSC 570326.6.20066597
Nahrání firmware231.5.20066434
Kaon KTF-200122.5.20064101
Satco DX19.1.20064336
SCI-FI130.11.20053536
Upgrade KTF-200221.11.20055401
KAON KVR 1100 TS922.10.200512703
NEZNIČITELNÝ PŘÍSTROJ225.9.20056068
Výpadek vysílání15.6.20056539
Jak je to s kodovanyma tv v DVB-T ??a moduly?22.5.20055206
SatcoDX?25.1.20057024
KAON29.7.20047903
Pozemské vysielanie | Satelitná televízia | Diskuzné fórum | Magazín | Televízny program | Česká verze