DigitálníTelevize.cz DigitálnaTelevízia.sk Energoportál.cz InteligentníDomácnost.cz TV program
Satelitní komplety     |     Televízie najlepšie ceny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace


Zoznam tém
> Prijímače Kaon

Nejnovější příspěvky:
Soubor TPR, host
Firmware pro KAON KSF230CX, host
KCF-B3001 HD PVR a UPC, Tom Kutil
KCF-B3001 HD PVR a UPC, host
Napajeni anteny Kaon: KVR-1000plus, host
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO, Jan Smetana
Další nové příspěvky >
Nejčtenější diskuze:
KAON COMBO 1000TS, host
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO, kakin
KAON KTSC 570, host
Kaon a cestina, host
Zkušenost s přijímačem KAON, Jindrich Pitrak
Firmware Kaon 1000TS Combo + nahrávání , host
Další nejčtenější diskuze >
Založit novou diskuzi Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Soubor TPR124.9.20102857
Firmware pro KAON KSF230CX211.6.20109755
KCF-B3001 HD PVR a UPC212.5.201010081
Firmware Kaon 1000TS Combo + nahrávání 1521.8.200917727
Kaon: KVR-1000plus -editace videa221.8.20094615
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO 221.8.20095267
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO2421.8.200924168
Napajeni anteny Kaon: KVR-1000plus421.8.20096400
Kaon: KVR-1000plus -soubor.trp321.8.200910336
KAON KTF 570115.2.20093346
Kaon?11.11.20082496
Satelitní nebo pozemní vysílání?169.3.200817001
mam kaon ktsc 570 kde lze nalézt upgrade sw ?67.1.200814514
KAON KVR 1000 Plus, timer a externí zdroj signálu14.1.20083369
Kaon KVR 1000 plus (COMBO) nahrávání z VIDEA104.1.200812358
Hard disk-Kaon 1000TS Combo526.12.20076408
Kaon: KVR-1000plus -formát obrazu314.12.20075157
KAON KVR 1000 Plus - nelze v PC přehrát nahrané soubory214.12.20075976
KAON KTSC 570 a TV Philips - tmavý obraz přes RGB112.11.20074172
Špatné zobrazení MENU u KAON KTSC 57034.11.20074544
Firmware na Kaon KTF-200222.10.20077045
KAON KTSC 5701220.10.200721720
Nahrávání - Kaon KVR-1100 71.10.200710011
firmware na Kaon KTF-570131.5.20077602
Kaon Combo 1000 TS117.5.20073050
Kaon KVR 1000 plus (COMBO) rámeček do PC425.4.200712029
PŘEHŘÍVÁNÍ HDD713.4.20079419
KAON COMBO 1000TS2328.3.200725131
Kaon 1000TS Combo plus a MP3124.3.20073263
Kaon 1000TS Combo plus - 14 dni a je v tahu124.3.20073195
Kaon KTSC 570 Combo nebo kaon 570 SC319.2.20077497
KAON KTSC 570519.2.200715938
Kaon a cestina1810.1.200720668
Zkušenost s přijímačem KAON76.11.200618275
KAON KTF 570123.10.20063976
Kaon KTSC 570326.6.20066520
Nahrání firmware231.5.20066378
Kaon KTF-200122.5.20064061
Satco DX19.1.20064296
SCI-FI130.11.20053501
Upgrade KTF-200221.11.20055351
KAON KVR 1100 TS922.10.200512581
NEZNIČITELNÝ PŘÍSTROJ225.9.20056024
Výpadek vysílání15.6.20056490
Jak je to s kodovanyma tv v DVB-T ??a moduly?22.5.20055151
SatcoDX?25.1.20056915
KAON29.7.20047840
Pozemské vysielanie | Satelitná televízia | Diskuzné fórum | Magazín | Televízny program | Česká verze