DigitálníTelevize.cz DigitálnaTelevízia.sk Energoportál.cz InteligentníDomácnost.cz TV program
Satelitní komplety     |     Televízie najlepšie ceny
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace


Zoznam tém
> Prijímače Kaon

Nejnovější příspěvky:
Soubor TPR, host
Firmware pro KAON KSF230CX, host
KCF-B3001 HD PVR a UPC, Tom Kutil
KCF-B3001 HD PVR a UPC, host
Napajeni anteny Kaon: KVR-1000plus, host
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO, Jan Smetana
Další nové příspěvky >
Nejčtenější diskuze:
KAON COMBO 1000TS, host
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO, kakin
KAON KTSC 570, host
Kaon a cestina, host
Zkušenost s přijímačem KAON, Jindrich Pitrak
Firmware Kaon 1000TS Combo + nahrávání , host
Další nejčtenější diskuze >
Založit novou diskuzi Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Soubor TPR124.9.20102973
Firmware pro KAON KSF230CX211.6.20109979
KCF-B3001 HD PVR a UPC212.5.201010398
Firmware Kaon 1000TS Combo + nahrávání 1521.8.200918551
Kaon: KVR-1000plus -editace videa221.8.20094754
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO 221.8.20095429
KAON KVS 1000TS PLUS COMBO2421.8.200925480
Napajeni anteny Kaon: KVR-1000plus421.8.20096672
Kaon: KVR-1000plus -soubor.trp321.8.200910557
KAON KTF 570115.2.20093466
Kaon?11.11.20082588
Satelitní nebo pozemní vysílání?169.3.200817850
mam kaon ktsc 570 kde lze nalézt upgrade sw ?67.1.200814955
KAON KVR 1000 Plus, timer a externí zdroj signálu14.1.20083502
Kaon KVR 1000 plus (COMBO) nahrávání z VIDEA104.1.200813041
Hard disk-Kaon 1000TS Combo526.12.20076688
Kaon: KVR-1000plus -formát obrazu314.12.20075319
KAON KVR 1000 Plus - nelze v PC přehrát nahrané soubory214.12.20076173
KAON KTSC 570 a TV Philips - tmavý obraz přes RGB112.11.20074312
Špatné zobrazení MENU u KAON KTSC 57034.11.20074687
Firmware na Kaon KTF-200222.10.20077229
KAON KTSC 5701220.10.200722378
Nahrávání - Kaon KVR-1100 71.10.200710446
firmware na Kaon KTF-570131.5.20077726
Kaon Combo 1000 TS117.5.20073179
Kaon KVR 1000 plus (COMBO) rámeček do PC425.4.200712277
PŘEHŘÍVÁNÍ HDD713.4.20079843
KAON COMBO 1000TS2328.3.200726285
Kaon 1000TS Combo plus a MP3124.3.20073360
Kaon 1000TS Combo plus - 14 dni a je v tahu124.3.20073326
Kaon KTSC 570 Combo nebo kaon 570 SC319.2.20077713
KAON KTSC 570519.2.200716254
Kaon a cestina1810.1.200721668
Zkušenost s přijímačem KAON76.11.200618789
KAON KTF 570123.10.20064059
Kaon KTSC 570326.6.20066691
Nahrání firmware231.5.20066543
Kaon KTF-200122.5.20064160
Satco DX19.1.20064424
SCI-FI130.11.20053586
Upgrade KTF-200221.11.20055493
KAON KVR 1100 TS922.10.200512939
NEZNIČITELNÝ PŘÍSTROJ225.9.20056171
Výpadek vysílání15.6.20056620
Jak je to s kodovanyma tv v DVB-T ??a moduly?22.5.20055290
SatcoDX?25.1.20057139
KAON29.7.20048017
Pozemské vysielanie | Satelitná televízia | Diskuzné fórum | Magazín | Televízny program | Česká verze